Katalog ke stažení

Proč zvolit profesionální americké nářadí Snap-on?

Profesionální nářadí Snap-on je již téměř 100 let oceňováno odborníky pro svou nadstandardní kvalitu, výkonnost, výdrž, ergonomii a snadnou údržbu.

Oblíbené mezi specialisty

Nářadí Snap-on si oblíbili technici a pracovníci ve všech průmyslových odvětvích. Snap-on se osvědčuje ve specializovaných oborech, jako je:

  • armáda
  • letectví a kosmonautika
  • automobilová a průmyslová výroba
  • energetika a další

Vyžadujte i vy pro své pracovní náčiní špičkovou kvalitu a dlouhou životnost!
Snap-on je nářadí na celý život!

Proč zvolit Snap-on?

Špičkové materiály a opracování, snadná údržba

Nářadí Snap-on je vyráběno z nejlepších materiálů současnosti. Při jeho výrobě jsou používány nejmodernější patentované technologie. Inovace, precizní opracování a unikátní povrchová úprava zaručující snadnou údržbu se skloubily v nepřekonatelnou kvalitu produktů Snap-on.

Široký sortiment produktů s dokonalou ergonomií

Snap-on nabízí širokou škálu produktů a nářadí v metrickém i palcovém provedení pro každý typ práce – klíče, ráčny, utahovací nářadí (gola ořechy), kleště, šroubováky, stahováky, vrtáky, pomůcky pro ruční diagnostiku, pneumatické a aku nářadí, ale i skříňky, vozíky a boxy na nářadí. Všechny tyto produkty se vyznačují jedinečnou, promyšlenou ergonomií, praktickým a zároveň krásným designem.

Trvalá hodnota a skvělý poměr cena – výkon

Snap-on je nářadí, do kterého se vyplatí investovat! Díky své kvalitě vydrží pracovat skutečně dlouhou dobu při zachování svých špičkových vlastností. Svou trvanlivostí a dlouhodobou výdrží Snap-on mnohonásobně předčí konkurenci a stává se tak trvalou hodnotou pro své majitele.

Přímé autorizované zastoupení Snap-on – TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o.

Společnost TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o. je přímým autorizovaným zástupcem Snap-on v České republice od roku 2010. Působí v oboru již od roku 1993 a v současnosti dodává více než 15 000 originálních položek z katalogové nabídky společnosti Snap-on a zajišťuje kvalitní záruční servis všech výrobků. Díky svým mnohaletým zkušenostem poskytuje rovněž služby odborného poradenství.

Ke stažení: Leták Proč zvolit profesionální americké nářadí Snap-on

Kontaktní formulář


Rolovat nahoru