Katalog ke stažení

Oborová řešení

Snap-on nabízí ucelená řešení pro jednotlivá technická odvětví. Nářadí Snap-on se osvědčilo odborníkům ve špičkových oborech, jako je letectví, kosmonautika, armáda, energetika a těžký průmysl. Na nářadí používané v těchto oborech přitom musí být 100% spolehnutí vždy a za všech okolností. Musí být odolné i v těch nejnáročnějších podmínkách a zachovat si zároveň dlouhou výdrž při každodenním zacházení.

Nářadí pro letectví a kosmonautiku

Nářadí Snap-on je certifikováno pro použití v letectví a kosmonautice. V rámci České republiky jej používají s oblibou takové velké společnosti jako je například ČSA nebo Aero Vodochody. Snap-on používá pro výrobu svého nářadí špičkové materiály, které jsou dále opracovávány jedinečnou technologií. Díky tomu je nářadí Snap-on dlouhodobě odolné i v tak náročném prostředí a při práci s tak náročnými materiály, jaké jsou využívány v kosmonautice nebo v leteckém průmyslu.

Nářadí pro armádu

Nářadí Snap-on se osvědčilo také v Armádě České republiky. Používají jej technici pro opravy vojenských vozidel, tanků, vrtulníků, letadel, ale také při běžné práci v terénu. Ani při práci v náročných podmínkách v zahraničních misích není možné dělat kompromisy.

Nářadí pro energetiku a údržbu v průmyslu

Energetika a těžký průmysl obecně si žádají odolné pracovní náčiní široké škály typů. Pod značkou Snap-on se skrývá nepřeberné množství pracovního nářadí, které dokáže zajistit veškeré požadované funkce i v těchto segmentech.

Nářadí pro automobilovou a průmyslovou výrobu

Snap-on nabízí univerzální nářadí, které ocení jak odborníci v automobilovém průmyslu, tak běžný zákazník bez specifických požadavků. Snap-on dokáže vyjít vstříc všem požadavkům, přičemž ale nikdy neslevuje na své nedocenitelné kvalitě.

Vyzkoušejte nářadí Snap-on i vy!

Kontaktní formulář


Rolovat nahoru