Katalog ke stažení

Internetové stránky Snapon.cz v inovované podobě představují jedinečné nářadí značky Snap-on

Společnost TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o. představila počátkem dubna 2012 novou podobu internetových stránek www.snapon.cz. Jejím cílem je představit nářadí značky Snap-on klientům, kteří hledají kvalitní pracovní náčiní, nabídku komplexního řešení nebo vybavení na míru.

Nová internetová prezentace představuje jak širokou škálu produktů značky Snap-on, tak i její využití v tak specifických oborech, jako je letectví, kosmonautika, těžký průmysl, energetika a mnoho dalších oborů, v nichž je kladen velký důraz na kvalitu a preciznost prováděných prací. Nový web představuje například i jedinečný technologický proces používaný při výrobě nářadí Snap-on. Díky tomu je zcela zřejmé, čemu nářadí Snap-on vděčí za dosahování tak skvělých vlastností, jako je špičková odolnost, celkově vysoká životnost nebo praktická údržbovost tohoto profesionálního nářadí.

TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o. – přímé autorizované zastoupení Snap-on

Společnost TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o., provozovatel www.snapon.cz, je přímým autorizovaným zástupcem Snap-on v České republice od roku 2010. TMR-lepidla-tmely-spreje-nářadí s.r.o. působí v oboru již od roku 1993 a v současnosti dodává více než 15 000 originálních položek z katalogové nabídky společnosti Snap-on a zajišťuje kvalitní záruční servis všech výrobků. Díky svým mnohaletým zkušenostem poskytuje rovněž služby odborného poradenství.

Kontaktní formulář


Rolovat nahoru